PLCS

Víla Izerína

Kalendář akcí

28.5.2022 13:00 - 25.6.2022 16:30

Návštěva muzea hraček (v sobotu opět otevřeno)

Návštěva muzea hraček (v sobotu opět otevřeno)Muzeum hraček Jablonec nad Nisou
KVĚTEN - ČERVEN 2022 je v muzeu hraček otevřeno každou sobotu od 13:00 do 16:30 hodin.
28.5.2022 10:00

Dětský den

Dětský denStráž nad Nisou
Hřiště u Sokolíka: 10:00-11:30 dětská show se skupinou Pája papagája / 11:30-14:30 soutěže, skákací hrad, skluzavka, ukázka hasičské techniky, střelba ze vzduchovky / 14:30-15:00 ukázka výcviku psů.
28.5.2022 15:00

Kouzla nejsou žádné čáry

Kouzla nejsou žádné čáryDivadélko Magické sklepení
Zábavný kouzelnický program pro rodiče s dětmi od 6 let. Zakouzlí si dospěláci i děti. Stačí jen přijít. Rezervace vstupenek a info: 603831256.
28.5.2022 10:00 - 29.5.2022

Dětský den na Výšině

Dětský den na VýšiněLiberecká výšina
Nenáročný soutěžní okruh, dětská diskotéka, dílničky s lesním klubem Rašovka, 12:00 ohýnek pro opečení buřtíka, 15:00 ukázka bojového sportu KARATE, stánek s barmanem Šášulou (dětské koktejly a kouzla), v neděli skákací hrad.
28.5.2022 10:00 - 29.5.2022 18:00

Capárty v Géčku

Capárty v GéčkuNákupní Centrum Géčko Liberec
Poslední květnový víkend se venkovní i vnitřní prostory Nákupního centra Géčko promění v jednu velkou dětskou párty! Nejen že si děti užijí spoustu zábavy, získají krásné odměny za své soutěžení, ale navíc na malé i velké návštěvníky čeká nespočet stánků s dobrotami, po kterých budou mít „bříšku jako v pokojíčku“.

Žlutá plovárna

Český ráj

Malá Skála, 468 22

GSM:+420 775 580 388
+420 775 580 398
E-mail:info@sundiskfamily.cz
ubytovani@sundiskfamily.cz
Web:www.sundiskfamily.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

OPUScard

Žlutá plovárna je unikátní sportovně rekreační centrum ležící v srdci Českého ráje na Malé Skále přímo na břehu řeky Jizery. Celý areál s budovou na pilířích, toaletami, lanovým centrem, sportoviště i dětská hřiště je volně přístupný. Žlutá plovárna tvoří důležitou zastávku na vaší plavbě po Jizeře nebo jízdě po nové cyklostezce Greenway Jizera.
V areálu Žluté plovárny naleznete: 
 • Půjčovnu lodí - kanoí, kajaků, raftů a paddleboardů
  Půjčujeme plastové kanoe SAMBA pro 2 až 4 osoby, nafukovací rafty Colorado a Orinoko, plastové kajaky s příslušenstvím na lehkou i divokou vodu i oblíbené SUP paddleboardy a megaboardy pro celou partu.
  Lodě si půjčujete i vracíte v našich vodáckých základnách a vozíme je také po celém toku řeky Jizery.
  Půjčovna lodí SUNDISK family - výlety pro pravé vodáky, zážitky pro celou rodinu.


 • Lanové centrum
  Naše lanové centrum nabízí 8 různých překážek na vysokých lanech. 
  Chcete poznat bezpečný adrenalinový zážitek?
  Měříte mezi 150 – 240 centimetry a vážíte 25 – 130 kilogramů. Neváhejte nás navštívit!
  Kompletní program zahrnuje interaktivní hry na rozehřátí, první seznámení na nízkých lanech, instruktáž a nakonec samotná vysoká lan.

 • Půjčovnu koloběžek
  Koloběžky KOSTKA z naší půjčovny pro malé i velké jsou oblíbenou součástí vašich výletů již od roku 2011.
  Koloběžky s odpruženou vidlicí pro sjezdy, koloběžka Tour pro výlet na Greenway Jizera nebo koloběžka Hill pro děti. Máme široký kvalitní sortiment pro všechny zájemce o koloběžkování. Nabízíme příslušenství i v podobě dětských sedaček či reflexních prvků.


 • Ubytování - Vodácká ubytovna U Tlusťocha a Tábořiště Žlutá plovárna
  Vodácká ubytovna U Tlusťocha nabízí levnou variantu ubytování na Maloskalsku pro vodáky, cyklisty, turisty i horolezce. Uvnitř ubytovny je vše zařízeno tak, jak to měli původní majitelé tohoto domu. Jednoduše a účelně. Nehledejte tady supermoderní zázemí. Nic není nové, ale vše je opravené a plně funkční. Toto ubytování je ideální pro větší partu, která se přes den toulá po výletech a večer se sem vrací pro nocleh i společné posezení u ohniště. Součástí zahrady je také kryté venkovní posezení. Cyklistům nabízíme možnost uzamčení kol ve sklepních prostorách ubytovny.

  Když potřebujete složit hlavu na Malé Skále a všechno je plné, nebo nemáte moc peněz :-), rádi Vás přivítáme na našem Tábořišti u Žluté plovárny, které se nachází na břehu řeky Jizery a má omezenou kapacitu, je vhodné pro nenáročné a slušné výletníky. K dispozici máme řeku, toalety a spoustu zážitků pod širým nebem.
V areálu Žluté plovárny nechybí také:
 • Infocentrum
  Infocentrum slouží především jako informační a rezervační místo pro všechny naše nabízené služby. Je zde výdejní místo pro vypůjčení lodí a paddleboardů, výdejní i přijímací místo pro vypůjčení koloběžek a výchozí místo pro dobrodružství v lanovém centru. Krom našich služeb je zde možné koupit turistickou známku, mapy, pohledy nebo turistické vizitky. V infocentru také poskytujeme informace o odjezdu vlaků či autobusů, aktuálním stavu vody nebo počasí.

 • Občerstvení 
  Žlutá plovárna, stejně jako všechny naše základny, nabízí bohaté občerstvení s krytým i venkovním posezením. V nabídce nechybí teplá i studená jídla, pivo, limo nebo nanuky či jiné pochutiny. 

 • Půjčovna sportovních potřeb 
  Přijeďte si na Žlutou plovárnu užít příjemného dne se svou rodinou nebo přáteli. Kromě příjemného koupání, lanového centra a půjčovny lodí a koloběžek, nabízíme i zapůjčení sportovních potřeb. V areálu je k dispozici hřiště na beachvolejbal, klasický volejbal nebo nohejbal. Pro míčové hry neholdující je zde k zapůjčení frisbee disk nebo fotbálek. Pro děti i dospělé máme v půjčovně i několik žonglovacích hraček. Letní den u vody nemusí vždy znamenat jen válení se na dece. Přijeďte, u nás se nudit nebudete.

 • Parkoviště
  V případě že přijíždíte po hlavní silnici od Turnova, Železného Brodu nebo Jablonce, můžete zaparkovat na centrálním obecním parkovišti u hlavní silnice, které je od areálu plovárny vzdálené 300 metrů. Stačí přejít lávku přes řeku pro pěší a jste u nás. Na centrálním parkovišti je pro Vás k dispozici naše infocentrum s občerstvením a možností zapůjčení koloběžek, či rezervací našich služeb.

 • Dětské hřiště
  Areál Žluté plovárny myslí i na rodiny s dětmi a proto zde máme k dispozici malé dětské hřiště s dřevěnými atrakcemi a spoustu prostoru pro honičky a schovávačky. 

 • Koupání v řece Jizeře
  Jizera je jednou z nejčistších řek v České republice, zároveň je ale také jednou z nejstudenějších. Pramení v Jizerských horách a její bystrá cesta přes kameny a soutěsky nedovolí slunci vodu příliš prohřát. Koupání v ní je proto velmi osvěžující, hlavně za velkých letních veder. Areál Žluté plovárny nabízí přírodní koupání s mírným vstupem do vody. Koupání je bezpečné i pro menší děti, neboť nad jezem v úrovni plovárny není velká hloubka a vstup do vody je velmi plynulý. Travnaté břehy poskytnou jak slunná, tak stinná místa na kterých můžete se svou rodinou trávit horké letní dny.

Na Žlutou plovárnu snadno trefíte díky navigačním cedulkám v obci Malá Skála.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba

Květen So - Ne 9:00 - 18:00
Červen - Září všechny dny v týdnu 9:00 - 18:00
Říjen So - Ne 9:00 - 18:00

Při tel. rezervaci je možné otevírací dobu v období červen-září prodloužit až do 22 hodin a v měsící květnu a říjnu až do 20 hodin. Ostatní měsíce po předchozí dohodě.

Související články

Žlutá plovárna, autor: Archiv Žlutá plovárna

Vybavení ubytování

Cyklisté vítáni: ANO

Žlutá plovárna, autor: Archiv Žlutá plovárna
Žlutá plovárna, autor: Archiv Žlutá plovárna
Žlutá plovárna, autor: Archiv Žlutá plovárna
Žlutá plovárna, autor: Archiv Žlutá plovárna
Žlutá plovárna, autor: Archiv Žlutá plovárna
Žlutá plovárna, autor: Archiv Žlutá plovárna
 
 
Jizerské hory (logo)
Jizerské hory –
Turistický region Liberecko, Jablonecko, Frýdlantsko a Tanvaldsko

468 11 Janov nad Nisou 520 / IČ: 75057760 / info@jizerky.cz / www.jizerky.cz
Liberecký kraj
load